Placeholder
  • Thumbnails
  • Thumbnails
  • Thumbnails
Adı : MxEasy
Kodu : D90D90EF
Marka :
Garanti : VAR
Renk :
Fiyat : 0 TL
KDV : %18

MxEasy: Tüm MOBOTIX kameralarda sezgisel kontrol yazılımı

Sezgisel kullanım arayüzüne MOBOTIX MXEasy yazılımı kameraların temel fonksiyonlarına erişim sağlar.Bu yazılım MOBOTIX kameraların görüntülenmesi ve kontrol edilmesi yenilikçi bir yaklaşım oluşturmaktadır.16 kamera bu yazılımla kontrol edilebilmekte ve 4 kamera aynı anda görüntülenebilmektedirMxEasy’de yapılan kameranın her ayarı hemen etkinleştirilir ve kamera içinde kaydededilir.
Yazılımın takvimleme fonksiyonu , hem tek hem de bir çok kameranın fonksiyonunu zamana bağlı yönetmek için geliştirilmiş yenilikçi bir araçtır.Örneğin, şu anda kameranın kaydı sadece zamana bağlı olarak kontrol edilmemekte, aynı zamanda hareket ve parlaklık sensörü ya da mikrofon da zamana bağlı olarak kontrol edilebilmektedir.

KULLANIMI KOLAY VİDEO YÖNETİM YAZILIMI

MOBOTIX kameraların birçok fonksiyonu için tasarlandı
16 kameraya kadar monitörleme
Dağıtık sistem yapısını destekler ve dahili kamera kaydıyla çalışır
Basit, hızlı kurulum; kullanıcı dostu işletim
Dokunmatik ekranlarla uyumlu
Küçük ofis ve ev güvenliği için uygun
Platform bağımsız yapı Windows, Mac, Linux!
Kesinlikle ücretsiz.

MxEasy provides for quick setup, configuration and use of a video security system with up to 16 MOBOTIX cameras. It is thus the correct choice for all small and compact camera networks. The application finds all existing MOBOTIX cameras and automatically conducts the initial configuration of the devices. You do not need any deeper knowledge of network technology to connect and operate your MOBOTIX cameras.

Other features:Support of different network environments including bandwidth management, a camera control mode that prevents accidental misconfigurations as well as virtual PTZ features optimized for Hemispheric cameras. To access the recordings, you can use the enhanced on-screen controls of the Player and the "Recordings Browser", which offers additional search features for many cameras at once.

Version 1.6.1

This version places special emphasis not only on setting up and running S14 and S15 cameras as door stations, but also on the integration of the new BellRFID bell button module for door stations.

You can download thecurrent MxEasy User Manual.

MxEasy Windows
Sürüm
1.6.1

Sürüm notları:deen

MxEasy Mac OS X
Sürüm
1.6.1

Sürüm notları:deen

MxEasy Windows
Sürüm
1.6

Sürüm notları:deen

MxEasy Mac OS X
Sürüm
1.6

Sürüm notları:deen

MxEasy Linux
Sürüm
1.4.1

Sürüm notları:deen