Placeholder
  • Thumbnails
  • Thumbnails
  • Thumbnails
Adı : IP Video Door Station T24
Kodu : 24441736
Marka : Mobotix
Garanti : VAR
Renk :
Fiyat : 0 TL
KDV : %18

DAHA İYİ GENEL GÖRÜNTÜ , ARTTIRILMIŞ GÜVENLİK, DAHA FAZLA OLASILIK

Dahili kameraya sahip diafon sistemleri uzun süredir markette yerini almış bulunmaktadır.Bütün bu sistemler analog TV teknolojisini kullanmaktadır.Bu yüzden sistem çok düşük görüntü kalitesi üretmektedir.Bu sistemler iki yönlü haberleşmeyi sınırlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Bu sistemler karmaşık kablolama ve güç kaynağı yapısı ile kurulmaktadır.

MOBOTIX’in yeni T24 IP Video Door Station ürünü, bugüne kadar markette eşi görülmemiş; kurulumu kolay, modern ve güçlü bir çözümdür.

MOBOTIX IP Door Station uluslararası VoIP/SIP Video Telefon Standardına Sahiptir

Çift Yönlü Video
T24 uluslararası video telefon standardı olan VoIP/SIP tabanlıdır.Kapı zili çalındığında, IP video telefon ya da standart bilgisayar ile ağ üzerinden bağlantı sağlanır.Bu sayede, dünyanın neresinde olursanız olun, kapınızın önündeki kişiyle video bağlantısı yapabilir, gerektiğinde uzaktan kapıyı açabilirsiniz.
Kör nokta olmadan çepeçevre görüntü
Yüksek çözünürlüklü hemisferik kapı kamerası duvardan duvara ve tabandan tavana kör nokta olmadan görüntü almanızı sağlar.
Ses ile kayıt
T24 aynı zamanda evsahibi evde yokken kapıya kimin geldiği konusunda bilgilendirir.Bu mümkündür çünkü kamera otomatik olarak kayıt yapabilir.Sürekli ya da olay kontrollü olarak – örneğin biri zile basınca ya da kapı önünde hareket olunca- kayıt yapılabilir.
Anahtarsız giriş
Binaya girmeye kim , ne zaman yetkilidir? Kapı açıcı RFID ya da PIN kodu yardımıyla kolayca ve güvenli bir şekilde kontrol edilebilir.
Dahili mesaj fonksiyonu
Dijital ses mesajları bırakılabilir ve otomatik olarak oynatılabilir.Bu sayede ev sahibi kendisi evde yokken bırakılan mesajları dinleyebilir.
Kolay kurulum
Sistem ethernet kablosu üzerinden bağlanabilir ve beslenebilir.Mx2Wre kullanılarak zil kablosu üzerinden de bağlantı gerçekleştirilebilir.T24 çok düşük maliyetlerle geliştirilebilir.Çevresel koşullara dayanıklı sistem IP65 4 değişik renkte satışa sunulmuştur.