Kurumsal Web Tasarımı

Firmaların web ihtiyaçlarına ekonomik, hatasız, eksiksiz kesintisiz çözüm...

Site Bankası, Arm Bilişimin kurumsal firmalar için özel olarak geliştirdiği ve profesyonel web sitesi hizmetini daha ekonomik olarak sunmayı hedeflediği projesidir.

Bir şirketin profesyonel web sitesi ihtiyacı, minimum bir yazılımcı ve bir tasarımcı tarafından en az 10 gün gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Böyle bir sürecin ortalama maliyeti 2000 $ ile 3000 $ arası rakama ulaşmaktadır. Arm Bilişim iş dünyasından topladığı talepleri değerlendirerek Site Bankasını geliştirmiş ve Kurumsal firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayan profesyonel web sitelerini 800 TL’ den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunabilmeyi başarmıştır.

Web sitesi bir firmanın tasarım olarak kurumsal kimliğini yansıtmalı, yazılım olarak kolay kullanılabilir olmalı ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik olmalıdır.

Site Bankasının geliştirdiği Kurumsal web sitelerinde ister hizmetlerinizi ister ürünlerinizi tanıtabileceğiniz farklı modül seçenekleri mevcuttur. Emlak Gayrimenkul, İnşaat, Sürücü Kursu, Çiçekçi ve Rent A Car gibi bir çok sektöre özel olarak geliştirilen web siteleri mevcuttur.

Yeni Türk Ticaret Kanununda belirtilen tüm özellikler ve modüller bu sistemlere entegre edilmiştir. Yasada değişiklik olduğu takdirde geliştirdiğimiz sistem sayesinde kolay bir şekilde yayında olan sitelerde de değişiklik yapılabilecektir.