Kamera Alt Yapı Sistemleri

Tegemer teknoloji geliştirme merkezi dünyanın önde gelen kameralarından mobotix teknolojilerini kullanmaktadır. Mobotix görüntü işleme yazılımları ve sensör grupları ile bir çok yenilik katmaktadır pazar payında %40 hitap etmektedir. görüntü kalitesi 5 mbpx olup hasas alanlarda zor koşullarda bile sorunsuz çalışmaktadır.

Yüksek Çözünürlük Daha Çok Detay Gösterir ve Maliyetleri Düşürür

Yüksek çözünürlüklü kamera kullanmanın en büyük avantajı, kaydedilen görüntülerin diğer formatlardan daha detaylı ve kanıt olarak kullanılabilir olmasıdır .MOBOTIX kameralar dünyadaki video sistemlerinin yaklaşık olarak %95’inden, 30 kat daha fazla detaylı kayıt yapar.Sanal olarak bütün uygulamalarda, bir MOBOTIX kamera bir kaç tane standart CCTV sisteminin yerine kullanılabilir ; çünkü MOBOTIX teknolojisi dört kat daha fazla kapsama alanı getirir.Örneğin, Kaiserslautern’deki Dünya Kupası stadyumunda, tek bir MOBOTIX kamera aynı anda dört adet turnikeyi kapsamaktadır.90 derecelik geniş açılı lens ile bütün oda kapsanabilir.Yüksek çözünürlük sadece daha az kamera anlamına gelmez; aynı zamanda kablolama, enerji ve depolama sistemi gereksinimlerini azaltır.Bu sayede sistem maliyeti azaltılır.

Her yerde Güvenli Olarak Kullanım

Dayanıklı, fiberglas ile kuvvetlendirilmiş muhafaza, –30 - +60 °C -22 - +140 °F çalışma sıcaklığı, fan, ısıtma ve hareketli parça ihtiyacının olmaması MOBOTIX kameraların dayanıklılığın anahtarıdır.Bugüne kadar, Antartika’dan Suudi Arabistan’ın çöllerine ve Florida’nın tropik ormanlarına kadar 100,000’den fazla sistem kurulmuştur.

Evlerden Havalimanlarına Kadar Her Yerde Kullanım

MOBOTIX’in yüksek performansı ve sınırsız ölçeklenebilirliği sayesinde , kameralar her türlü ortam ve uygulama koşullarına uygundur.