Placeholder
  • Thumbnails
  • Thumbnails
  • Thumbnails
Adı : FlexMount S14
Kodu : 0D693AB0
Marka : Mobotix
Garanti : VAR
Renk :
Fiyat : 0 TL
KDV : %18

14 kamera gövdesine bir iki metre uzunluğunda bağlantı kablosu kullanılarak entegre mikrofon ile iki mercek üniteye kadar eklemenize olanak sağlar. İki yatay veya dikey olarak komşu Odalar tamamen tek bir kamera ile kaydedilebilir.

MOBOTIX DAN ULTRA ESNEK KAMERA SİSTEMİ

En fazla 2 x 3 megapiksel oldukça detaylı çözünürlükte - HiRes S14 FlexMount iletmek ve aynı anda iki sensör görüntüleri kaydetmek için güçlü olmak, güçlü mikro işlemcisi ile evrensel konuşlandırılabilir ve kolayca gizlenebilir kamera sistemidir.

ÇİFT KAMERA S14D: DÜNYANIN İLK ÇİFT Hemisferik Kamera

S14D 180 ° yatay görüş açısı ile iki hemisfer sensör modülü, her sahiptir. Bu şekilde, iki tamamen ayrı alanlar - kapalı veya açık havada, yanında ya da birbirlerinin üstüne - sadece bir kamera kullanarak aynı anda izlenebilir. Beyaz siyah-sensörü ile S14D da hemisferik gün ve gece kamera olarak kullanılabilir.

MONO KAMERA S14M: gizli montaj için hemisferik kamera

S14M kalıcı bağlı hemisferik sensör modülü gündüz veya gece özelliğine sahiptir. Konut kalınlığında kadar mm / 0.25 6.4 arasında bir kapak veya kaplama örneğin paslanmaz çelik arkasında gizlenmiş olabilir.

Esnek montaj

S14D durumunda, iki ultra-kompakt sensör modülleri 2 m / 6.6 ft uzunluğunda iki sensör kabloları her vasıtası ile muhafazaya bağlanır.

Göze çarpmayan VE ŞIK

Uzun vadeli flaş bellek ve harici bağlantılara Ethernet, MiniUSB, MxBus gibi düz konut, gizlice ve bir duvara veya tavana arkasında optimum koruma monte edilebilir. Otel, restoran, ofis binaları, dükkanlar için idealdir; ama aynı zamanda ATMlerin gibi cihazlarda montaj için.

Hava koşullarına ve enerji tasarrufu POE STANDART

Tüm sistem, IP65 hava -30 ° C arasındaki bir ısı aralığında çalışır ila + 60 ° C -22 ° F ila + 140 ° F ve bir standart PoE ağ üzerinden sağlanan güç ile tüm yıl boyunca çalıştırılabilir kablo. Güç tüketimi 5 watt daha azdır.