Telefon Alt Yapı Sistemleri

iş dünyası daha esnek hale gelmektedir. Bu Ayrıca hangi çalışanların işyeri ortamına için geçerlidir kendi kişisel ihtiyaçlarına uygun şekilde ayarlayın. Gelişmiş o sadece yol ama aynı zamanda bir özellikle daha verimli kadar, çalışma koşulları ofis operasyon, artan güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması hem çalışanlar ve şirket. Kullanılan bu tür ayarlamalar büyük teknolojik ile ilişkili olduğu çabaları, onlar hiç mümkün olduğunu sağladı. Ek sistemleri kurulmuş, yapılandırılmış ve hangi değil muhafaza edilmesi vardı seyrek zaman açısından önemli harcamalara yol açtı ve maliyet. teknoloji şirketi MICROSENS, ancak, kanıtlıyor anahtarlar almak suretiyle: Mümkün başka bir yaklaşım olduğunu kullanarak uygulamalar - dağıtılmış ağlarda ek fonksiyonlar üzerine o böyle akıllı telefonlar ve tablet PC&39;ler kullanıcıları zaten benzer. Gone anahtarları sadece sorumlu günler veri trafiği dağıtmak için. Daha ve daha sık geçer Ayrı kurulum gerektirmeyen için kullanılan, görevleri gerçekleştirmek sistem. Uygulamalar, anahtarlar akıllı uygulamalar sağlamak güvenlik artık görülmemiş bir düzeye kadar bir yeni işlevleri, kolaylık ve verimlilik, modern gerekli olduğu gibi İş dünyası.

Smart Office Güvenlik ve Enerji Verimliliği
Hepsi çok sık ışıklar ya da ısıtma ve klima bırakılan hiç kimse mevcut odalarında, çalışan bırakılır. ilişkili enerji kaybı çok büyüktür. Ve ne kadar sıklıkla bu ağ terminalleri açık kalması oluyor Boş ofisler ve toplantı odalarında? Tüm bu için kolaylaştırır davetsiz misafir kurumsal ağa yetkisiz erişim elde etmek ve içinden bir saldırı başlatmak. Bu yoluyla toplantı ve istediğiniz tarihler için daha kolay ve daha güvenli olurdu Outlook ve otomatik olarak yerde doğru teknolojiye sahip Isıtma veya klima içinde açık olmasını sağlar Toplantının zamanı. aydınlatma ve sunum ekranı vardır İlk katılımcılar geldiğinde, açık ve veri terminalleri otomatik olarak açılır. Toplantıda, basit bir varlık sırasında algılama mekanizması yanlışlıkla teknolojiyi önler kapatıldıktan. Son katılımcı odası, tüm terk ettikten sonra güç tüketen cihazlar kapalı ve tüm ağ erişimi vardır noktaları kilitlenir. Enerji verimliliği açısından hatırı sayılır bir artı ve güvenlik. Geleceğin hayalleri? Hayır - sanat mevcut durumu.

Daha Emniyet Acil Düğmesi
Daha da yüksek bir seviyeye ayak trafik çağrısı bir sürü Ortak alanlarda güvenlik. Pek çok kuruluş artık kurulumu şart bu alanlarda acil durum düğmesi. Kapsamlı bir yeni kablolama kurulum mutlaka gerekli değildir. Acil durum butonu bağlanabilir dağıtılmış veri basit bir I / O bağlantı noktasını kullanarak geçmek için. Ne zaman preslenmiş, anahtar ağ üzerinden bir alarm tetikler. bir çeşit Alarm kurulu uygulaması yoluyla kullanıcı tarafından konfigüre edilir Anahtar. Böyle bir SMS, örneğin, bir sessiz alarm kapsayabilir ya da MMS bir güvenlik firması veya alarm akıllı telefonlar gönderiliyor Işıklar veya sirenler açıldıktan - akıllı anahtarlar daha fazlasını sunar herhangi bir ek emek olmadan merkezi olmayan ağlarda güvenlik dahil.