Placeholder
  • Thumbnails
  • Thumbnails
  • Thumbnails
Adı : FlexMount S15
Kodu : 4792428D
Marka : Mobotix
Garanti : VAR
Renk :
Fiyat : 0 TL
KDV : %18

Kompakt S15D FlexMount altı megapiksele kadar son derece detaylı bir çözünürlüğe sahip bir evrensel taşınabilir, kolay gizlenebilir video sistemidir. Tamamen hava IP kamera iki metre kablo ile kamera muhafazası bağlı her iki minyatür sensör modülleri vardır. Hemisferik çift objektif sayesinde, iki ayrı oda herhangi bir kör nokta olmadan aynı anda güvenli olabilir.

S15D FlexMount ile, mikrofon özelliğine sahip iki 5MP sensör modülleri her modül için uzun iki metre toplam 4 m kadar kablo ile bir gizli kamera muhafazaya bağlanır. İki bitişik oda gizlice tek bir kamera ile izlenebilir.

Not: S15M ve hemisferik S15: Ağustos 2013ten itibaren mevcut!

İki Yüksek Çözünürlüklü 180° Panorama
Bir S15D iki bağlı veya ayrı oda için, duvardan duvara panorama görüntüleri ile, sekiz standart kamera yerini alır.
Dahili Mikrofon ile Gizli Minyatür Sensör Modülleri
Göze çarpmayan bir görünüm için hiçbir görünür kamera muhafazası bulundurmaz. Esnek kurulum için iki metre sensör kabloları.
Mobile-Ready DIN EN 50155
Otobüs, tren ve diğer araç türlerine uygundur. Yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü sayesinde arttırılmış güvenlik. Minimum teknik şartlarla.
Olumsuz Hava Şartlarına Dayanıklı Profesyonel ÇözümIP65
İç ve dış ortamlarda son derece sağlam ve dayanıklı. Gece ve gündüz kullanım için, -30 ile +60 ° C +140 -22 ° F. Ek ısıtma gerektirmez.
Tam Dağıtık Mimari
On-board görüntü işleme sistemine sahip kamera minimum ağ yükü vaad eder. Dahili SD kart veya harici NAS ile uzun süreli depolama yapabilir.
Düşük Toplam Maliyet
5 Watt altında düşük güç tüketimiPoE besleme ile. Mekanik hareketli parça bulundurmaz. PC, tablet ve akıllı telefon için ücretsiz yazılım.