Sunucu Yönetim Eğitimleri

Bizim sektöre özel sertifika kursları ile BT kariyer ilerleme. Eğer BT profesyonel gelişimini artırmak için IT sektöründe yeni veya seyir olsanız, dünya çapında tanınan bir BT yeterlilik size kariyer başarılı yapmak için gereken bilgi, beceri ve güven verecektir.

İlginiz ve düzeyine bağlı olarak, uzmanlık alanıyla geniş bir yelpazede arasından seçim yapabilirsiniz:
BT Güvenlik profesyonel: IT Security sizin yetkinlik oluşturun ve yönetmek tasarım, denetlemek ve bir kurumsal bilgi güvenliği değerlendirmek için donanımlı hale gelir.


Sunucu: gün-gün sunucu yönetimi için gerekli becerileri alın. Bir mesleki yeterlilik size işverenler, yüklemek korumak ve sunucuları yükseltmek arıyoruz becerileri verecektir.
Oluşturmak, uygulamak, işletmek, ve örgütsel ağlar korumak için gerekli bilgi ve becerileri, gelişmiş derslere giriş seviyesinden olsun: profesyonel ağ


Veritabanı: tasarım ve veri tabanları ve veri modelleri geliştirmek öğrenin. Veritabanlarının planlama ve yönetim anlamak için analitik ve teknik beceriler edinin.


Web Tasarım: Grafik tasarım içine elinizi alın veya CIWin biri akredite kursları Web Teknolojileri Eğitim ve Sertifikasyon Endüstri Standardı ile e-ticaret hakkında daha fazla bilgi.
Temel BT becerileri: İşyerinde ve yaşam üzerine almak veya mevcut becerilerini ve işverenler için çekici bir pratik bilgi kazanmak için gereken temel BT becerileri öğrenin.