Mobil Yazılım

Mobil Yazılım için Temel Programlama Eğitimi Hakkında Ön Bilgiler Nelerdir?
Tüm mobil platformlar için uygulama geliştirmek amacıyla en temel programlama dillerinden olan C dilinde veritabanı, tasarım, XML gibi programcılık temellerinin verildiği bir eğitimdir. Mobil telefonlara taşınmış olan yazılım dünyasına giriş yapmak ve diğer programlama dilleri ile ilgili temel bilgilere sahip olmak isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlar.

Mobil Yazılım için Temel Programlama Eğitimine Kimler Katılmalıdır?
Yazılımcı olmak için ilk adımı atmak isteyen ve mobil uygulamalar dünyasına geçiş yapmak isteyen her yazılımcı adayı katılabilir.

iPhone & iPad iOS Yazılım Uzmanlığı
iPhone&iPad iOS Yazılım Kursu İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?
Mobil cihazların özelliklerindeki hızlı gelişim, etkin görüntü ve işlevselliğe paralel olarak mobil uygulamalar, çok hızlı büyüyen bir pazar haline gelmiştir. Günümüzde her türlü iş dalı için geliştirilmiş mobil uygulama örnekleri mevcuttur. Geliştirilen uygulamaların, sanal marketler aracılığı ile dünya çapında pazarlanabilme gibi özelliklerine olan ilgi günden güne artmaktadır. Yazılım sektöründe faaliyet gösteren firmaların bu pazar içerisinde yer edinebilmek için personel arayışlarına karşın, ciddi bir uzman personel açığı söz konusudur. Bu sebeple eğitim sonucunda sektörde iyi bir yer edinebileceğiniz gibi, freelance uygulama geliştirme imkanına da sahip olacaksınız.

Bunun yanında sanal marketler üzerinden kişisel uygulamalarınızı pazarlama imkanına sahip olacaksınız. Bu size fikirlerinizi hayata geçirme ve fikirleriniz uzerinden katma değer sağlama imkanı sunacaktır.

iPhone&iPad iOS Yazılım Kursunun Amacı Nedir?
Başlangıç seviyesinde programlama tecrübesi olan katılımcıların kısa zamanda iPhone/iPad üzerinde uygulama geliştirebilmelerini sağlamaları amaçlanır.
Eğitim sürecinde temel olarak;
- XCode platform üzerinde ObjectiveC dili kullanarak iPhone/iPad uygulamalarının geliştirebilmesi
- Apple Developer programına katılım
- Geliştirilen uygulamaların iPhone ve iPad cihazlarına kurulumu
- Geliştirilen uygulamaların App Store aracılığıyla pazarlanması

ndroid Yazılım Uzmanlığı
Android Yazılım Uzmanlığı Programı Hakkında Bilgi
Son zamanlarda hızla gelişen mobil dünyada akıllı cep telefonları için uygulama yazma konusunda teknik eleman ihtiyacının artması sektöre olan ilgiyi de artırmıştır. Mobil reklamcı, mobil yazılımcı gibi yeni meslek alanları ortaya çıkmıştır. Bu eğitimin amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırılmasıdır.

Android Yazılım Uzmanlığı Kursuna Kimler Katılmalıdır?
Yazılım alanına ilgi duyan, mobil yazılım uygulamaları geliştirmek isteyen kişilere yönelik olan bu eğitime, bilgisayar bilgisi olan ve programcılık konusunda alt yapı sahibi herkes katılabilir.


Windows Phone Yazılım Eğitimi
Windows Phone Yazılım Eğitimi İçin Ön Bilgiler Nelerdir?
Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows Phone - Mango, devrim niteliğindeki yeniliklerle mobil dünyasında gücünü göstermeye başladı. Alacağınız eğitim ile mobil platform uygulamalarına adım atarken, en gözde ve en yeni işletim sistemi olan Windows Phone serisi ile programlamanın tüm ayrıntılarına hakim olacaksınız. Uygulama örnekleriyle zenginleştirilmiş eğitimin sonunda, en etkin çözümleri en kısa sürede öğrenebilecek ve projelerinizde kullanabileceksiniz. Eğitime katılacak kişilerde C bilgisi aranmaktadır.