Fiber Alt Yapı Sistemleri

Tegemer fiber altyapı sistemleri alanında hizmet veren dünyanın önde gelen markaların MICROSENS ürünlerini kullanmaktadır

MICROSENS ürünleri dünyanın bütün kıtalarda kullanılmaktadır. Dünya çapında müşteriler yenilikçi kavramlar tevekkül ve kalite "Made in Germany".Tüm bilgiler şirket merkezinde bir araya geliyor Vestfalya Hamm Almanya. İşte nitelikli Çalışanların geliştirilmesi ve yüksek teknoloji çoğu imalatı ürünleri. Kapsamlı laboratuvar ve saha testleri, yanı sıra tüm süreçlerin sürekli izlenmesi, kalitesini sağlamak tüm bileşenleri. Yaprakları Her birey cihaz Hamm üretim tesisleri işlevselliği açısından test edilir. Yeni fikirler Geliştirme doğrudan dahil edilmiştir olan merkez satış departmanı aracılığıyla bölüm son müşteri ile doğrudan temas. Fransa ve Polonyada kendi bağlı ortaklıklara Satış ekipleri kendi bölgelerinde müşterileri ile temas halinde. birlikte Dünya çapında sistem entegratörleri ile, MICROSENS anlar Teknolojik yüksek performanslı gelişmiş projeler bileşenler.

Biz veri ve bilgilerin bir dünyada yaşıyoruz. şirketler,yetkililer ve kurumlar üzerinde bağımlı Verilerin güvenli, hızlı ve güvenilir şanzıman. MICROSENS teklifler Fiber optik teknolojisi Uygulamaya özel farklı düzeylerde çözümler. Ağ işyerlerinde vurgu verimli maliyet üzerinde ve buna karşılık, yüksek performanslı bileşenlerin bu uygulamak ve yönetmek kolaydır. içinde optik iletim alanı, bunun esas olarak bir konudur esneklik, güvenlik ve veri iletim hızı.

Endüstriyel çözümler saha çözümleri sunuyor Hatta zorlu ortamlarda aksamadan çalışır. Hangi düzeyde olursa olsun ürünler MICROSENS kullanılır, bunlar mevcut ağlara entegre edilebilir sorunsuz. Bizim standartlara dayalı kalkınma ve çok sayıda bileşenler için bir modüler yapı Bu garanti eder.