Placeholder
  • Thumbnails
  • Thumbnails
  • Thumbnails
Adı : DualDome D15
Kodu : 7862788F
Marka : Mobotix
Garanti : VAR
Renk : Beyaz
Fiyat : 0 TL
KDV : %18

TEK KAMERA. ÇİFT YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ GÖRÜNTÜ.

İki lens, iki yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü, maksimum 64 GB dahili depolama ve maksimum 6.2 megapiksel görüntüye sahip D15D DualDome etkin bir güvenlik çözümüdür. Örneğin, sadece bir kamera ile iki farklı alanı güvence altına alabilirsiniz. Hassas mekanik parçalar olmadan!

5 mp sensörlü D15 DualDome:

Tek kamera, Çift lens
En son çıkan 5 megapiksel görüntü sensörü teknolojisi ekstra parlak sağlar.
2 x 3 MEGA çift görüntü. Geliştirilmiş ışık hassasiyeti sayesinde, kamera düşük ışık koşullarında dahi önemli ölçüde daha net renkli görüntüler üretir. Geceleri, tek bir yeni 5MP siyah-beyaz sensör 3.1 megapiksele kadar canlı ya da kaydedilmiş yüksek çözünürlüklü görüntü üretebilir.
Pürüzsüz Yüksek Çözünürlüklü Video Akışı
D15 optimize donanımı ile, özellikle yüksek çözünürlükte, video akışının, yüksek performanslı D14ten bile daha iyi iletilmesini sağlar. Maksimum 30 fps 1280x960 bir MEGA çözünürlük kullanırken görüntü akışı sağlar.
Düşük ışık değerlerinde bile yüksek kalitede renkli görüntüler
Işığa daha duyarlı imaj sensörü, daha yüksek görüntü kalitesi, alacakaranlıkta ya da yoğun yağmur altında bile daha iyi görüntü sağlar. 5 mp renkli sensör 3.1 mp renkli sensöre göre ışığa 4 kat daha duyarlıdır. Bu sensör ile D15 şu an MOBOTIX tarafından sağlanan en yüksek görüntü kalitesini sunuyor.

AllroundDual M15

D15D DualDome orijinal görüntü: Telelens sol ve geniş açılı lens sağ aynı anda tek bir görüntüde